Eiti į turinį

Krepšelyje naudokite nuolaidos kodą - PAVASARIS15

  D.U.K

  Kaina priklauso nuo tai ko jūs norite: koks fonas, portreto kompozicija, kiek žmonių, augintinių.

  Kiek kainuotų jūsų norimas portretas galite pasižiūrėti štai šioje nuorodoje, susidėliokite savo norimą komplektą ir kainą iš karto pamatysite.

  Taip pat turėkite omeny, kad "Geltonas Portretas" yra skaitmeninis piešinys, t.y. tik elektroninė nuotrauka. Jeigu norite, kad ji būtų atspausdinta ant drobės, ją atskirai ar kartu reikia užsisakyti čia.

  Visada siekiame, kad tik per 1 - 7 d., nupieštas darbas būtų pas jus! Taip pat atsiskaitymo procese galite užsisakyti greitesnį pristatymą, kuriuo piešinį gautumėte per 1 - 2 d. Drobės gaminimas, pristatymas trunka iki 2 - 6 d. d.

  Tikrai taip, tačiau klientas yra atsakingas už tai, kad užsakymo aprašyme nurodytų visą reikiamą, aiškiai suprantamą informaciją.

  Piešinys atsiunčiamas el. Paštu. Jeigu užsisakėte ir drobę, piešinys bus atspausdintas, įrėmintas ant pasirinktos drobės, išsiųstas nurodytu adresu Kurjeriu.

  Žinoma! Galime nupiešti bet kokį foną! Tiesiog pasirinkite "Jūsų nurodytas aprašyme" ir jį apibūdinkite, o mes jį įgyvendinsime.

  Tikrai taip, bet kuo daugiau nuotraukų, tuo geriau! Tiesiog įsitikinkite, kad jums aišku, kaip norėtumėte, kad jūsų piešinys būtų nupieštas ir paveikslėlio aprašyme aiškiai tą aprašykite.

  Pinigus grąžiname atgal, jeigu nebuvo pradėtas portreto piešimas arba kažkokiais būdais užsakovas portreto niekada negavo. Jeigu klientas pakeičia nuomonę ir vidury darbo kūrimo nusprendžia, kad portreto nebenori, mes pinigų nebegrąžiname, kadangi mūsų menininkai darbą jau buvo pradėję. Jeigu klientas yra nepatenkintas savo iliustracija, mes siūlome piešinio korekcijas.

  Žinoma, tai visiškai ne problema, tiesiog parašykite mums žinutę facebook'e arba atsiųskite mums el. laišką ir aptarsime visas detales.

  Standartinis dydis (matmenys) yra 12x16 centimetrų. Jei norite kitokio dydžio, tiesiog praneškite mums savo užsakymo aprašyme.

  Taip.

  Mes niekaip nesame susiję su "The Simpsons" ir nesame jų įgalioti.

  live_help

  Neradai atsakymo?

  Mūsų klientų aptarnavimo komanda mielai jums padės!

  Galimybė Koreguoti

  Jeigu kažkas piešinyje nepatiko, visada galėsime kažką pataisyti!

  Puikūs Atsiliepimai

  Daugybė laimingų klientų teigiamai įvertinusių mūsų paslaugas!

  Patogus Pristatymas

  Pristatymas kurjeriu tiesiai į Jūsų namus, visoje Lietuvoje!